palma

Najpiękniejsza plaża na Gwadelupie

„Plage de la Caravelle”, hotelowa plaża kompleksu „Club Med” uznawana jest za najpiękniejszą na Gwadelupie. W szczycie pory deszczowej hotel jest zamykany, dzięki czemu plaża ta przez kilka miesięcy pozostaje w miarę pusta.

To jeden z wielu plusów tego sezonu na Karaiabch. Jeśli znajdziecie się na takiej plaży z samego rana – macie bardzo duże szanse, że będziecie tam całkowicie sami. Cała rajska plaża tylko dla Was! Nie pozostaje nic innego jak korzystać!

Jeśli kiedykolwiek odwiedzicie to bajeczne miejsce, nie zapomnijcie, że tuż obok znajduje się „Gelato & Capuccino”, oferujące najlepsze lody na Karaibach.

 


Dołącz do naszej facebookowej grupy „Życie Pod Palmami” by śledzić bloga oraz poznać się i porozmawiać ze mną i z innymi czytelnikami.


O MNIE

Mam na imię Katarzyna, jestem architektem i od kilku lat mieszkam na Karaibach. O tym jak i dlaczego zmieniłam swoje życie dowiesz się ze strony „O MNIE” oraz z e-booka:


2 myśli nt. „Najpiękniejsza plaża na Gwadelupie”

  1. Witam 🙂 czy w sezonie plaza jest dostepna dla osob z poza hotelu? Kiedy wlasciwie zaczyna sie sezon? Kupilismy bileciki za Nowy Rok!!!! 🙂
    Pozdrawiam

    Lubię to

Twoje przemyślenia na ten temat?

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s