Klimat tropikalny

Na Karaibach rozróżnia się tylko dwie pory roku – suchą i deszczową.

Pora sucha trwa mniej więcej od lutego do czerwca i charakteryzuje się rzadkimi, bardzo krótkimi, dosłownie pięciominutowymi opadami deszczu. W porze deszczowej opady są dużo silniejsze. Niektórym może się ona jednak wydać przyjemniejsza, ze względu na orzeźwiającą temperaturę.


Szczegółowe informacje na temat klimatu na Karaibach, tego, w których miesiącach najlepiej je odwiedzić, a w których unikać znajdziesz w e-booku:

Kierunek Karaiby

.


Uważasz powyższy artykuł za wartościowy i chcesz widzieć na blogu więcej podobnych treści? Od teraz możesz „głosować” pod każdym tekstem symboliczną złotówką, klikając w świnkę obok.

Zebrane środki pomogą rozwinąć kanał YouTube i stworzyć cykl filmów pokazujących życie na Karaibach.

Dołącz do naszej facebookowej grupy „Życie Pod Palmami” by śledzić bloga oraz poznać się i porozmawiać ze mną i z innymi czytelnikami.


O MNIE

Mam na imię Katarzyna, jestem architektem i od kilku lat mieszkam na Karaibach. O tym jak i dlaczego zmieniłam swoje życie dowiesz się ze strony „O MNIE” oraz z e-booka:

Jedna myśl nt. „Klimat tropikalny”

  1. Witam, był ktoś może na Karaibach (konkretnie Gwadelupa) w drugiej połowie września? Pora deszczowa daje się bardzo we znaki? Jedynie to mnie powstrzymuje przed decyzją o kupnie biletów 🙂

    Polubienie

Skomentuj:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s