Praca na Karaibach dla nauczycieli angielskiego i hiszpańskiego

Na Gwadelupie poszukiwani będą niebawem nauczyciele języka angielskiego i hiszpańskiego na okres wakacji (lipiec-sierpień) oraz na stałe. Jeśli myślicie o emigracji na Karaiby i macie możliwość podjąć taką pracę – teraz jest na to najlepszy moment!

Zarobki: 25-32€/godzinę (zależnie od doświadczenia) – ilość godzin i terminy ustalane są indywidualnie – możesz pracować zarówno 30 jak i 60 h tygodniowo. Można też pracować w kilku szkołach.

Konieczna perfekcyjna wymowa (bez polskiego akcentu). Praca na własny rachunek (wymaga prowadzenia własnej działalności gospodarczej – może być prowadzona również w Polsce jeśli to praca na chwilę, rachunki będą musiały naturalnie być w języku fr).

Znajomość francuskiego nie jest wymagana do pracy. Jednak przyda się zdolność komunikacji w ewentualnym szukaniu mieszkania i poruszaniu, chyba, że ktoś Wam pomoże. Wszelkie informacje o emigracji i życiu na Karaibach znajdziecie TUTAJ.

Artykuł o tym jak powinno wyglądać dobre CV znajdziecie TUTAJ.

Pamiętaj, że nikt nie zapewnia Ci żadnego zakwaterowania itp. – o to troszczysz się sam – wszelkie informacje na ten temat znajdziesz TUTAJ. To szansa dla osób, które nie boją się wyzwań, są zorganizowane i posiadają fundusze na start na Karaibach.

Rozsyłajcie znajomym, udostępniajcie innym! Niesamowita przygoda i możliwość zamieszkania na Karaibach na stałe to coś co nie zdarza się często!

.


Dołącz do naszej facebookowej grupy „Życie Pod Palmami” by śledzić bloga oraz poznać się i porozmawiać ze mną i z innymi czytelnikami.


O MNIE

Mam na imię Katarzyna, jestem architektem i od kilku lat mieszkam na Karaibach. O tym jak i dlaczego zmieniłam swoje życie dowiesz się ze strony „O MNIE” oraz z e-booka:

Twoje przemyślenia na ten temat?

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s