Podróż po USA – Rzuć wszystko i wybierz się na Road Trip!

To tylko fragment całej podróży. Na początku października 2014 dosłownie rzuciłam wszystko i wybrałam się na 3 tygodniową podróż po zachodnim USA. Co mogę Wam powiedzieć? USA jest tak wielkie jak się wydaje. Jest tak głośne jak się wydaje. Jest tak różnorodne jak się wydaje. I ma prawdopodobnie najlepsze drogi na świecie.

 

Pięknem krajobrazów naprawdę zdumiewa. Niekończące się drogi i horyzonty tak szerokie, że nie da się tego objąć wzrokiem, a co dopiero fotografią… Los Angeles, Phoenix, słynna Route 66 i San Francisco. ale najlepsza część to nie te wielkie miasta, tylko małe miasteczka i spokojne rejony, otoczone nienaruszoną naturą.

I oczywiście same drogi. Wiecznie zmieniające się widoki. Wieczne zmiany klimatu. Od oceanu po pustynię. Od kanionów po góry. I wszędzie ta bezkresna przestrzeń

Nie zrozumcie mnie źle, USA to kraj z wieloma problemami, które widać zwłaszcza w miastach. Ale jak tylko podążysz którąś z mniej znanych dróg wszystkie te problemy znikają. Pojawia się zupełnie inny świat. Ale wystarczy już gadania. Poważnie, rzuć wszystko i jedź na Road Trip po USA! Musisz zobaczyć to na własne oczy!

.


Dołącz do naszej facebookowej grupy „Życie Pod Palmami” by śledzić bloga oraz poznać się i porozmawiać ze mną i z innymi czytelnikami.


O MNIE

Mam na imię Katarzyna, jestem architektem i od kilku lat mieszkam na Karaibach. O tym jak i dlaczego zmieniłam swoje życie dowiesz się ze strony „O MNIE” oraz z e-booka:

 

2 myśli nt. „Podróż po USA – Rzuć wszystko i wybierz się na Road Trip!”

  1. Piękne fotografie. 🙂
    Dla mnie kierunek nr 1. Byłem miesiąc, ale mi mało. Kilka razy byłem w szoku jak tam ładnie. Mi najbardziej się Yellowstone i Grand Canyon podobały.

    Polubienie

Skomentuj:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s