Święta Łucja – wyspa zakochanych

Ta malutka wysepka położona na południu Karaibów słynie z ilości ślubów na niej zawieranych. I trudno się dziwić – górzysta struktura wyspy zapewnia niezapomniane widoki a architektura hoteli i resortów przypomina nam baśni o księżniczkach i księciach.

Sugar Beach

Jeśli kiedykolwiek się tu znajdziecie – odwiedźcie koniecznie lekko ukrytą Sugar Beach – znajduję się ona pomiędzy słynnymi 2 wzgórzami zwanymi „Pitons” (co po francusku oznacza po prostu „szczyt”). Jest to zdecydowanie jedna z najpiękniejszych plaż na świecie i prawdopodobnie najpopularniejsza wśród młodych par. Panowie – jeśli kiedyś poznacie kobietę swoich marzeń i będziecie chcieli ją w sobie rozkochać – zabierzcie ją w to miejsce! Sukces gwarantowany! 🙂

 

.


Dołącz do naszej facebookowej grupy „Życie Pod Palmami” by śledzić bloga oraz poznać się i porozmawiać ze mną i z innymi czytelnikami.


O MNIE

Mam na imię Katarzyna, jestem architektem i od kilku lat mieszkam na Karaibach. O tym jak i dlaczego zmieniłam swoje życie dowiesz się ze strony „O MNIE” oraz z e-booka:

 


Skomentuj:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s